Do dyspozycji gości

W naszej ofercie mamy w sumie 69 pokoi do Państwa dyspozycji. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z suszarką, telewizję satelitarną. W większości pokoi znajduje się balkon lub wyjście na taras. Na I i II piętrze jest dostęp do telefonu, w lobby na III piętrze jest Wi-Fi oraz w pokojach lux i studio znajduje się mini bar.

Każdy gość bezpłatnie może skorzystać z kompleksu basenowego z jacuzzi i łaźnią parową oraz groty solnej. Jeżeli pogoda nie będzie odpowiednia na wyjście nie musisz się obawiać nudy.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w dostarczającej wrażeń przygodzie morskiej z wędkowaniem. W razie problemów bądź nauki obok będzie doświadczona załoga, która służy pomocą.

A wieczorem wyjście do Night Clubu, gdzie barmani pokażą wysokiej jakości kunszt tworzenia drinków, ewolucji shakerami oraz akrobacji stylu flair.

Ale najmłodsi też nie będą się nudzić. Przygotowaliśmy pokój zabaw, w którym pod opieką animatora dzieci spędzą czas bawiąc się i oglądając bajki. Dodatkowo oferujemy duży wybór gier, warsztaty plastyczne oraz naukę pływania z ratownikiem. Na pewno będą zadowolone.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy (urodziny, wesela), konferencje, szkolenia, sympozja oraz spotkania firmowe.


Nasze ulubione wpisy:
Gdzie znajduje się najstarszy klub morski nad morzem?